|
| HomePostari |
Cum operam corect DVI-importuri pentru SAFT ?Cum operam corect DVI-importuri pentru SAFT ?
06-01-2025
Reguli Importuri DVI :: Deoarece deducerea TVA se exercita in baza DVI si nu a facturii de achizitie , la import nu avem cod de taxa sau valoare taxa in SAFT. Ca urmare, nu introduceti coduri de taxa in DVI, nici la produse/marfa si nici la tx. vamale. |
| © Copyright 2007 Sasorysoft®© |